back

На Чернігівщині погіршення погодних умов

06-12-2021 | 14:15

Від сьогодні в області очікуються несприятливі погодні умови — сніг, мокрий сніг та дощ, коливання температур з плюса на мінус. Як наслідок — ожеледиця на дорогах Чернігівщини.

На час погіршення погодних умов дорожнє господарство області перебуває в режимі цілодобового чергування. Проводяться роботи з обробки покриття протиожеледними матеріалами.

До речі, мережа автошляхів Чернігівської області налічує 2 953 кілометри. Це найбільша в Україні протяжність державних доріг. У першу чергу техніка виїжджає на дороги з найбільшою завантаженістю. Це міжнародні, національні та регіональні, далі — територіального значення.

Служба автодоріг у Чернігівській області звертається до водіїв, щоб вони завжди враховували погодні умови при плануванні поїздок та раціонально оцінювали ситуацію на дорозі. Необхідно бути уважними та обережними за кермом, особливо при погіршенні погодних умов. А ще — обирати безпечну швидкість руху, тримати дистанцію з іншими транспортними засобами, не допускати різкого гальмування та ризикових маневрів, знижувати швидкість перед населеними пунктами та пішохідними переходами. До того ж автівки мають бути "перевзуті" у зимову гуму. Водіям вантажівок із собою обов'язково слід мати ланцюги протиковзання.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах загального користування державного значення та надання інформації про стан проїзду діє цілодобова "гаряча лінія": (0462) 661-893, 941-141 (зі стаціонарного) та (095) 27-143-74 (з мобільного).

Несприятливі для автомобілістів погодні умови спостерігатимуться в області практично до кінця тижня. З наступного понеділка, за даними синоптиків, очікується плюсова температура без опадів.

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області