back

Дорога Чернігів-Славутич: на мосту біля Пакуля дорожники забивають палі

06-12-2021 | 14:10

На автомобільній дорозі Р-56 Чернігів - Пакуль - Славутич - КПП "Чорнобиль" капітально ремонтуються одразу три передаварійні мости: один поблизу села Пакуль та два на ділянці за селом Михайло-Коцюбинське. Це штучні споруди через суходіл. На першому зі згаданих мостів розпочато забивання паль для нових опор. Поступово з аналогічним видом робіт мостовики будуть просуватися і на інші переправи. Паралельно усім трьом мостам споруджені тимчасові об'їзні дороги. Поступово проводяться роботи з демонтажу старих конструкцій. Роботи виконуються в рамках програми Президента України "Велике будівництво".

Довжина мостів, збудованих у 1967 році, – по 18,5 метра. До речі, два з них у 1988 році були реконструйовані.

У процесі капітального ремонту старі конструкції будуть демонтовані. У планах, зокрема, – забити залізобетонні палі довжиною 10 метрів, влаштувати монолітні бетонні насадки, а на опори – прогонову будову, зробити мостове полотно, сполучення мосту з підходами, укріпити укоси, відремонтувати підходи до мостів, облаштувати систему водовідводу та інше.

Підрядна організація – ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ РЕДДІТО".

Нагадаємо, що в межах програми президента України "Велике будівництво" цього року  у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області