back

З 30-ю річницею Збройних Сил України привітали військовослужбовців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації ОВТ

03-12-2021 | 15:32

6 грудня Чернігівщина, як і вся Україна, відзначатиме 30-ту річницю Збройних Сил України. Напередодні свята військових Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки привітали заступник голови ОДА Дмитро Іванов та заступник начальника Генерального штабу ЗСУ полковник Володимир Коваль.

— Вже майже 8 років високопрофесійний колектив військової частини А4444 успішно виконує завдання на Сіверській землі. Фахівці нині діючого Інституту, покинувши обжиті роками місця, перебазувався до Чернігова. Це багато чого варте. Це — патріотизм та відданість військовій присязі, — підкреслив заступник голови ОДА.

Передислокація військової частини з окупованої Феодосії на Чернігівщину дала новий поштовх розвитку області, збагатила її людський та економічний потенціал.

Інститут — єдина установа серед наукових установ Збройних Сил України, яка має організаційну структуру, адаптовану під технологію випробувань та напрями оцінювання озброєння та військової техніки.

З 2014 року інститутом проведено більш ніж 700 випробувань озброєння та військової техніки. Це випробування літаків, вертольотів, авіаційних двигунів та обладнання, авіаційного озброєння, зенітно-ракетних та ракетних комплексів, систем протиповітряної оборони Сухопутних військ ЗСУ, мінометів, гранатометів, вогнеметів, безпілотних авіаційних комплексів та іншої техніки.

Зокрема, проведено випробування ударних безпілотників виробництва Туреччини «Bayraktar TB-2» та «Karayel».

Дмитро Іванов побажав колективу інституту нових звершень та вручив відзнаки обласної державної адміністрації працівникам.

За особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, самовідданість і високий професіоналізм, проявлені при виконанні службових обов’язків та з нагоди 30-ї річниці Збройних Сил України Почесною грамотою Чернігівської облдержадміністрації нагороджено:

ЖДАНЮКА Миколу Миколайовича – підполковника, начальника науково-дослідної лабораторії оцінки експлуатаційних характеристик Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки;

ЄРМОЛЕНКА Федора Васильовича – наукового співробітника науково-дослідного відділу трасових систем та спеціалізованих програмних засобів науково-технічного комплексу вимірювань Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

РИЖКОВУ Олександру Володимировичу – підполковнику, начальнику науково-дослідної лабораторії супутникових навігаційних систем вимірювань та їх випробувань Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації