back

На дорозі Т-25-24 Борзна – Ічня – Прилуки ремонтується аварійний міст

30-11-2021 | 11:37

У селі Ольшана Ічнянської ОТГ на автошляху Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки дорожники ремонтують аварійний міст. Наразі вони влаштовують нову прогонову будову штучної споруди.

У поточному році у рамках президентської програми "Велике будівництво" ремонтується одразу три аварійні мости на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки. У с. Велика Загорівка роботи майже завершені. У с. Івангород роботи ще тривають. У с. Ольшана міст закрито з листопада 2021 року та ведуться аварійні роботи. Орієнтовне завершення робіт та відновлення проїзду – до кінця 2021 року.

У 2020 році на цій дорозі відремонтували аварійний міст у селі Гмирянка.

Усі мости збудовані у 1965 - 1967 роках. За тривалий час використання конструкції зносились і нині не відповідають сучасним вимогам.

Протиаварійні роботи передбачають: ремонт поверхонь елементів опор, прогонової споруди, влаштування покриття на мосту та підходах. Також планується оновити систему водовідведення, тротуари, встановити огородження, знаки та нанести розмітку.

Підрядна організація – ТОВ "Будівельна Компанія РЕДДІТО".

Об'їзд місця виконання дорожніх робіт у селі Ольшана здійснюється згідно зі схемою та відповідно встановлених знаків.

Від Ічні в сторону Прилук можна проїхати по маршруту:

1) автомобільною дорогою Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня рухатись з Ічні через с. Хаєнки в сторону с. Монастирище; в районі села Монастирище виїхати на дорогу Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин і рухатись в сторону Прилук;

2) автомобільною дорогою Р-68 Талалаївка - Ічня - Тростянець - Сокиринці - /Н-07/ від Ічні рухатись через с. Парафіївка, с. Тростянець та с. Сокиринці; в районі с. Тростянець виїхати на дорогу Н-07 Київ - Суми - Юнаківка і рухатись в сторону м. Прилуки.

За повідомленням Служби автомобільних
доріг у Чернігівській області