back

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва

26-11-2021 | 17:36

Транспорт придбаний за рахунок зекономлених коштів державної субвенції та  співфінансування з місцевих бюджетів. 

— Це яскравий приклад співпраці всіх рівнів влади задля покращення життя людей. Сучасний комфортний автобус виготовлений на Чернігівському автозаводі, що входить до корпорації «Еталон». А від того, який транспорт та якою дорогою їде, залежить і якість освіти дітей, — прокоментував Дмитро Іванов, заступник голови ОДА, завітавши до Талалаївської селищної громади.

Крім того, на місцевому стадіоні облаштували нову сучасну модульну роздягальню з душовими та санвузлами. Реалізувати проєкти в життя допомогли народний депутат України Анатолій Гунько та депутат обласної ради Володимир Лукаш.

У рамках поїздки Дмитро Іванов поспілкувався з місцевими ЗМІ про хід вакцинальної кампанії та забезпечення області киснем.

— Наразі приводів для хвилювання немає, область забезпечена киснем повною мірою. Станом на сьогоднішній ранок у резерві було 11,7 тонн рідкого кисню та 539 балонів для зберігання газоподібного. А сьогодні ще доставили 8 тонн від благодійника, який розподілять між лікувальними закладами, — наголосив заступник голови ОДА. — Про  вакцинацію можу сказати, що темпи покращуються. Наразі вже 34% щеплено двома дозами препарату. З огляду на те, що люди здебільшого вакцинуються другою дозою, нагадую: якщо пропустили дату, не зволікайте. Зробіть це за першої нагоди.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації