back

Співпраця-2022 та боротьба з covid-пандемією: В’ячеслав Чаус зустрівся з лікарями області

25-11-2021 | 16:35

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус сьогодні зустрівся з керівниками медичних закладів, що перебувають у підпорядкуванні обласної ради.

Учасники заходу говорили про співпрацю та плани на 2022 рік, зокрема про оптимізацію наявної мережі. Так, процес ще триває. Але його не мають відчувати жителі області: вони і надалі повинні своєчасно отримувати медичні послуги належної якості.

Хоча перед медичними закладами постають все нові виклики, один із них залишається незмінним (і наступного року в тому числі) — боротьба з коронавірусною хворобою. А тому вже зараз лікарі мають «дивитися наперед» щодо забезпеченості киснем закладів, зокрема продумати варіанти облаштування на місцях кисневих станцій.

— На сьогодні область повністю забезпечена киснем: у резерві маємо 16,1 тонни рідкого та 616 балонів для зберігання газоподібного, — повідомив В’ячеслав Чаус під час брифінгу для регіональних ЗМІ, що відбувся після зустрічі з лікарями. — Вкотре звертаюся до жителів Чернігівщини (як вакцинованих, так і тих, які отримали першу дозу препарату) — не зволікайте зі щепленням. Тільки пройшовши повний курс вакцинації, ви захистите себе від тяжких наслідків цієї хвороби та убезпечите своїх близьких.

Хоча останніми тижнями на Чернігівщині спостерігається зменшення кількості нових випадків, голова ОДА не радить розслаблятися: covid підступний і нова хвиля пандемії може накрити будь-якої миті.

До речі, якщо ви пропустили дату другого щеплення, слід зробити це за першої нагоди. Друга доза вакцини проти COVID-19, введена раніше або пізніше рекомендованого інтервалу, зараховується до повного курсу вакцинації. Отримати другу дозу вакцини можна в будь-якому пункті чи центрі вакцинації в будь-якому куточку не тільки Чернігівщини, а й України, незалежно від того, де ви робили перше щеплення. Просто перевірте, чи є у цьому пункті чи центрі потрібний вам препарат. 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації