back

Дорожники відремонтували 15 км дороги Т-25-19 Холми-Авдіївка-Оболоння

18-11-2021 | 10:00

Дорога Т-25-19 Холми - Авдіївка - Оболоння — соціально важливий маршрут, що з'єднує Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області. В районі сіл Хлоп'яники та Авдіївка автошлях перетинається з національною трасою Н-27 Чернігів - Мена - Сосниця - Грем'яч, по якій місцеві жителі можуть дістатися до обласного центру.  Дорога, що місцями була повністю зруйнована, відремонтована вперше за 50 років. 

У ході ремонту було укладено шар для посилення основи, вирівнювальний та верхній шари асфальтобетону. Відремонтовані три штучні споруди (у тому числі міст через річку Кістер) та водопропускні труби. Влаштовані з'їзди, заїзні кишені, місця зупинок автотранспорту та інше, зроблені пішохідні доріжки. Крім того, на пішохідних переходах встановлено автономне освітлення.

Ось так змінилася дорога по селу Авдіївка Понорницької громади. Було — січень 2021 року, стало — листопад 2021 року.

Ось так змінилась розбита дорога від села Хлоп'яники в сторону центра Холминської територіальної громади.

У 2021 році оновлено дві ділянки дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка - Оболоння, які примикають до національної траси Н-27 Чернігів - Мена - Сосниця - Грем'яч:

- 3 км в районі с. Авдіївка;

- 12 км від с. Хлоп'яники в сторону Холмів.

Усього протяжність ремонту — 15 км. Наразі роботи завершені, об'єкт готується до вводу в експлуатацію.

Підрядна організація — ПрАТ "Шляхове ремонтно-будівельне управління №82".

Нагадаємо, що в рамках програми президента України "Велике будівництво" поточного року у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області