back

На Тростянецькій балці дорожники влаштовують нову водопропускну трубу

16-11-2021 | 09:36

Тростянецька балка — одна з найскладніших ділянок капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. По-перше, тут розташована велика гідротехнічна споруда. По-друге, ділянка дороги, що повторює рельєф місцевості в районі балки, має понаднормові ухили, а тому взимку за негоди тут складно рухатися.

Наразі проводяться роботи з влаштування нової труби для пропуску води між малим та великим ставками. Вкладено понад 20 метрів.

Окрім оновлення гідротехнічної споруди, на цій ділянці також буде розширена проїзна частина. На понаднормових ухилах дорожники влаштують  додаткові смуги руху на підйом в обох напрямках (в сторону Прилук і Срібного).

Протяжність ремонтованої ділянки — 9,9 км. Наразі на 8,9 км  влаштований верхній шар нового покриття. Залишається лише асфальтування дороги в районі Тростянецької балки.

Підрядна організація - ТОВ "СП "Автострада".

Нагадаємо, що у 2021 році в Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Протяжність дороги на території області - майже 143 км. Це шлях, що поєднує південь Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною. Дорога, побудована у 1965-1980 роках, уже тривалий дорога непридатна до сучасного транспортного навантаження.

Траса Н-07 Київ - Суми - Юнаківка оновлюється на виконання державного інвестиційного проєкту "Приведення стану автомобільних доріг транспортного сполучення Київ - Суми - Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей) до сучасних технічних вимог".

У межах програми президента України "Велике будівництво" цьогоріч у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення. 

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області