back

Чернігівщина – серед лідерів президентської програми «Зелена країна»

05-11-2021 | 12:51

Понад 2,14 мільйона дерев висадили на Чернігівщині з початку дії програми Президента України «Зелена країна» та акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом». Ці екоініціативи започатковані на підтримку міжнародного проєкту «Greening of the Planet». Його мета – об’єднати людей задля порятунку планети від глобального потепління та зберегти її для майбутніх поколінь.

До заліснення Чернігівщини активно долучилися лісові господарства, органи влади усіх рівнів, заклади освіти та науки, екоактивісти.

Приміром, минулими вихідними до висадки дерев у ДП «Городнянське лісове господарство» долучилися заступник голови ОДА Дмитро Іванов; перша заступниця голови обласної ради Ніна Лемеш; заступник голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Смаль; начальник Чернігівського ОУЛМГ Сергій Аніщенко; голова Городнянської ОТГ Андрій Богдан; керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Василина, керівники підрозділів ГУНП та ДСНС в області; члени НОК на Чернігівщині та вихованці Городнянського учнівського лісництва.

Наразі за кількістю висаджених дерев область увійшла до трійки лідерів.

Всі охочі також можуть взяти участь у цій корисній і надважливій для нашого довкілля екоініціативі. Для цього на інтернет-ресурсі zelenakraina.gov.ua потрібно заповнити форму реєстрації на участь в акції «Створюємо ліси разом». Під час висадки лісівники безоплатно нададуть садивний матеріал і проведуть майстер-класи із садіння лісу.

Цьогоріч акція триватиме до 30 листопада.

Нагадаємо, загалом у рамках програми «Зелена країна» за три роки в Україні планується висадити мільярд дерев. Наразі висаджено понад 32,67 мільйона.

Окрім заходів з озеленення, в області триває й інформаційна кампанія щодо збереження та відтворення лісів.

Департамент екології та природних
ресурсів Чернігівської облдержадміністрації