back

Чернігівщина — у трійці лідерів за дотриманням вимог та принципів регуляторної політики

04-11-2021 | 08:14

Про це на онлайн-засіданні профільної робочої групи повідомив керівник Державної регуляторної служби України Олексій Кучер.

Учасники розглядали результати аналізу реалізації державної регуляторної політики та проведення дерегуляції на регіональному рівні за підсумками січня–вересня.

Чернігівську область на засіданні міжрегіональної робочої групи з питань здійснення державної регуляторної політики та проведення дерегуляції у сфері господарської діяльності на регіональному та місцевому рівнях представляв заступник голови облдержадміністрації Дмитро Іванов.

Лідери та аутсайдери у рейтингу областей визначалися за такими критеріями:

- рівень планування у сфері реалізації державної регуляторної політики;
- наявність постійних комісій з питань реалізації такої політики при відповідних радах органів місцевого самоврядування;
- наявність відповідального підрозділу чи посадової особи для реалізації державної регуляторної політики;
- наявність та наповненість вебсайтів органів місцевого самоврядування інформацією таких питань;
- стан перегляду регуляторних актів.

Довідково. У Чернігівській області діє 69 регуляторних органів: 6 місцевих органів виконавчої влади (обласна та 5 районних державних адміністрацій) та 63 органи місцевого самоврядування (обласна рада, 5 районних рад, 57 територіальних громад).

Перелік чинних  регуляторних актів на усіх рівнях станом на 23 вересня поточного року налічував 385 регуляторних актів (30 актів місцевих органів виконавчої влади та 355 актів органів місцевого самоврядування). Упродовж липня–жовтня переглянуто 47 регуляторних актів.

За повідомленням Департаменту економічного розвитку
 Чернігівської облдержадміністрації