back

Чернігівщина рухається до безбар’єрності

26-10-2021 | 16:05

Проєкт Обласного плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року на сайті облдержадміністрації був розміщений і доступний для внесення пропозицій та обговорення з 23 вересня поточного року.

Пропозиції надавали структурні підрозділи облдержадміністрації, органи місцевого самоврядування, громадські організації.

Сьогодні обласний комітет доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури також обговорив його пункти.

План, зокрема, передбачає доступність громадських будівель для всіх, у тому числі й маломобільних, груп населення, доступність шкільної та професійної освіти, створення стандартів інфраструктурної безбар’єрності, доступ до інтернету та інформації, участь у громадському житті, економічну безбар’єрність тощо.

Оскільки на сьогоднішньому засіданні були відсутніми представники громадських організацій людей з інвалідністю, його було вирішено продовжити наступного тижня.

Чернігівщина має стати дійсно безбар’єрною, — наголосив заступник голови облдержадміністрації Дмитро Іванов. — Ми активно підтримуємо цю ініціативу першої леді Олени Зеленської, адже вона запроваджує цивілізовані підходи до потреб кожної людини.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.