back

Обласна влада та ветерани АТО/ООС: діалог не «для галочки»

13-10-2021 | 16:02

Напередодні Дня захисників і захисниць України на своє чергове засідання зібралася Координаційна рада ветеранів АТО/ООС при облдержадміністрації.

Голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус привітав учасників зустрічі з прийдешнім святом та закликав до ефективної співпраці.

Дуже ціную внесок кожного із вас у захист та розбудову нашого суспільства. Ваші думки, ваші пропозиції дуже важливі для нас. Тож хотів би, щоб Рада висувала конструктивні ідеї, які ми разом зможемо реалізовувати, — зазначив голова ОДА.

Цю думку підтримала й голова обласної ради Олена Дмитренко, відзначивши співпрацю і порозуміння між органами влади та ветеранськими організаціями.

Представники об’єднань ветеранів АТО/ООС висловили низку пропозицій, що стосуються соціального захисту учасників бойових дій та родин загиблих захисників України: надання одноразової матеріальної допомоги у складних життєвих обставинах, зміни умов зубопротезування, підтримки ветеранського бізнесу та розвитку ветеранського спорту, поліпшення прозорості виділення та фінансового забезпечення придбання житла для ветеранів.

Особлива увага була приділена роботі центру реабілітації ветеранів АТО/ООС та їх родин. Для більш детального вивчення ситуації та напрацювання конкретних пропозицій було вирішено створити робочу групу, до якої увійдуть представники профільних структурних підрозділів ОДА, депутати обласної ради, ветерани, інші зацікавлені особи. Голова облдержадміністрації наполіг на визначенні чіткого стислого терміну, упродовж якого робоча група має надати конкретні пропозиції.

Завершився діалог представників влади та ветеранських об’єднань на приємній ноті — громадські активісти з числа учасників бойових дій отримали почесні відзнаки облдержадміністрації та обласної ради.

За особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, самовідданість і високий професіоналізм при виконанні службових обов’язків та з нагоди Дня захисників і захисниць України

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

БОРСУКУ
Богуславу Миколайовичу

- заступнику Талалаївського селищного голови, голові громадської організації «Талалаївська спілка учасників АТО»;

ГОМОЛЯКУ
Андрію Олексійовичу

- учаснику бойових дій, заступнику начальника комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства», м. Ніжин;

МЕНАЙЛОВУ
Миколі Володимировичу

- учаснику бойових дій, оператору електрозв’язку товариства з обмеженою відповідальністю «РЕАЛ СОЛЮШЕНЗ»;

РИБАЛКУ
Андрію Анатолійовичу

- голові громадської організації «Учасників антитерористичної операції «МЕЧ»;

СЛАВИНСЬКОМУ
Павлу Михайловичу

- директору позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дивосвіт» Чернігівської обласної ради

 
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.