back

Між Андріївкою та Хоробичами тепер можна безпечно проїхати

07-10-2021 | 12:25

На території Городнянської громади завершено аварійні роботи на ділянці місцевої автодороги між селами Хоробичі та Андріївка. Зробити цей шлях придатним до руху місяць тому доручив голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус.

Під час робочої поїздки до Городнянщини на початку вересня очільник обласної державної адміністрації оглянув дороги загального користування місцевого значення: нещодавно відремонтовані та аварійні.

Роботи на автодорозі О250503 Володимирівка — Хоробичі — Бутівка тривають з 2019 року. Чималий відрізок її вже відремонтовано, у тому числі з облаштуванням асфальтобетонного покриття, ще один — заплановано.  Водночас В’ячеслав Чаус звернув увагу на ділянку Хоробичі – Андріївка, яка залишалася в аварійному стані.

— Дорога Хоробичі – Андріївка просто в жахливому стані, а нею має курсувати шкільний автобус. І це вже питання безпеки наших дітей, — зазначив він тоді та доручив терміново напрацювати шляхи розв'язання проблеми.

Ця ділянка важлива і для роботи майбутньої амбулаторії у Хоробичах, яка зараз споруджується у рамках програми «Велике будівництво».

Для проведення аварійних робіт, які б дозволили безпечний рух транспорту, на проблемну частину дороги негайно була перебазована необхідна техніка. Дорожники вирубали кущі, розчистили узбіччя, вклали ґрунтово-щебеневу суміш та вирівняли дорожнє полотно.

За місяць ділянку протяжністю 2,9 км було відновлено для безперешкодного проїзду.

Нагадаємо, минулого року у Городнянській громаді за програмою Президента України «Велике будівництво» було здійснено поточний середній ремонт автодороги О250501 Городня – Кузничі – Деревини.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації