back

У Кіптях дорожники споруджують підземні переходи

06-10-2021 | 09:00

Розпочаті дорожні роботи з капітального ремонту траси М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі в населених пунктах. У селі Кіпті стартувало облаштування підземного пішохідного переходу та скотогону. Також триває ремонт транспортної розв'язки з дорогою М-02 Кіпті - Глухів - Бачівськ.

У Чернігівській області на автодорозі М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі тривають роботи з влаштування нижніх шарів нового асфальтобетонного покриття. Роботи з капітального ремонту розпочаті на усіх ділянках траси поза межами населених пунктів. Працюють дорожники і на транспортній розв'язці на перехресті з дорогою Т-25-35 Козелець - Десна - Сокорошичі, поблизу Кіптів на транспортній розв'язці з дорогою М-02 Кіпті - Глухів - Бачівськ, ремонтують міст поблизу Козельця.

Капітальний ремонт дороги М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі — проєкт, що реалізується в межах співпраці Укравтодору та міжнародних фінансових організацій. Дорога оновлюється за рахунок кредитних коштів ЄБРР та ЄІБ підрядною організацією «AzVirt» LLC (Азербайджанська Республіка), технічний нагляд FIDIC здійснюється корейською компанією Dongsung Engineering CO., LTD.

Усього капітальним ремонтом буде охоплено 80 км міжнародної траси М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі від Києва, включаючи об’їзну Броварів, до Кіптів (транспортна розв’язка доріг М-01 та М-02).

Протяжність ділянки, що підлягає ремонту у Чернігівській області, складає 37,64 км.

Загальна протяжність по населених пунктах — 9,355 км, в тому числі:

- Калитянське – 0,672 км,

- Сираї – 2,149 км,

- Єрків – 0,941 км,

- Гарбузин – 1,332 км,

- Лемеші – 1,148 км,

- Кіпті – 3,113 км.

У ході капітального ремонту на трасі М-01 планується відновити та посилити дорожнє покриття, відремонтувати наявні шляхопроводи, встановити нові дорожні знаки та шумозахисні екрани в населених пунктах, нанести розмітку, влаштувати зовнішнє освітлення, побудувати підземні та наземні переходи.

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області