back

Термін подачі документів на участь у конкурсі «Chernihiv Innovation Challenge» продовжено до 20 жовтня

05-10-2021 | 09:23

За побажаннями розробників інновацій, термін подачі документів на участь у конкурсі «Chernihiv Innovation Challenge» (далі - Конкурс) продовжується до 20 жовтня 2021 року включно.

Документи на Конкурс приймаються у робочі дні з 10:00 до 13:00 год. за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Преображенська, 12 (ІІІ поверх), Агенція регіонального розвитку Чернігівської області.

Детальну інформацію щодо умов проведення Конкурсу та переліку необхідних документів можна дізнатися за телефонами: (0462) 669-636, 669-311,+380502802865; е-mail: derchprom@gmail.com та rdachernihivua@gmail.com.

Для реєстрації в Конкурсі кожний автор (розробник, представник колективу розробників) подає документи в паперовому вигляді та їхні електронні копії у форматі pdf, jpg (за можливості).

Порядок проведення Конкурсу «Chernihiv Innovation Challenge» додається.

До участі у Конкурсі запрошуються науковці, інженерно-технічні працівники та винахідники, також приймаються колективні інноваційні розробки (винаходи).

Переможці Конкурсу визначаються за номінаціями:

- технічні та технологічні новації;

- агроінновації;

- електронні та інформаційно-цифрові технології;

- соціально-економічні технології;

- молодіжні новації.

На Конкурс приймаються інноваційні розробки (винаходи), розроблені за останні 5 років (відлік зазначеного терміну починається з часу  впровадження у виробництво або отримання охоронних документів на об’єкти права інтелектуальної власності (або подачі документів на їх отримання), або першої публікації у засобах масової інформації (інших інформаційних та інтернет-ресурсах), або виготовлення дослідного зразка тощо), незалежно від їх участі в інших конкурсах.

У номінації «молодіжні новації» можуть брати участь конкурсні роботи, розробники яких віком 14–22 років (вказані вікові обмеження не поширюються на співавторів  –  керівників  розробників (колективу розробників) цієї вікової категорії).

Конкурсні роботи, що раніше були визнані переможцями цього Конкурсу, до участі не допускаються.

Участь у Конкурсі безкоштовна.

Порядок проведення конкурсу «Chernihiv Innovation Challenge»

Департамент економічного розвитку
Чернігівської облдержадміністрації