back

У 2022 році Уряд планує збільшити видатки на пільги та субсидії

28-09-2021 | 18:29

У законопроєкті «Про Державний бюджет України на 2022 рік» передбачено 38,4 млрд грн на житлові субсидії. Це на 3,2 млрд гривень більше, ніж минулого року.

Прискорене зростання заробітних плат та інших доходів — один із пріоритетів державної політики на наступний рік. Ще один — збереження чинного рівня тарифів на енергоносії, зокрема на теплову енергію.

Водночас, збільшення видатків на субсидії гарантуватиме, що без допомоги держави не залишаться і соціально вразливі категорії жителів України.

Як повідомляють у Міністерстві соціальної політики України, всі житлові субсидії за серпень поточного року профінансовані, для цього було спрямовано майже 1 мільярд гривень.

На сьогодні у Чернігівській області житлові субсидії отримує 120 тисяч домогосподарств, пільгами на житлово-комунальні послуги користуються 61,5 тисяч осіб. На період опалювального сезону 2021-2022 років передбачається зростання кількості отримувачів субсидій на 15 %.

Зобов’язання Уряду щодо вчасного фінансування нарахованих житлових субсидій, особливо під час опалювального сезону, будуть виконані вчасно та в повному обсязі.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій 
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації