back

У Варві відкрили активний парк

22-09-2021 | 16:27

Шведська стінка, координаційна лінія, бруси та турніки, лавки та зона для фітнесу: все це розміщено в одному місці — активному парку. Сьогодні такий спортивний майданчик як для досвідчених спортсменів, так і людей без спеціальної підготовки відкрили у варвинському сквері «Казкове містечко». Особисто переконався, що все працює, голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус.

Подібні парки нині обладнуються у низці міст, містечок та сіл на всій території Чернігівщини. Їхнє покликання — зробити спорт та фізичні вправи доступними абсолютно для кожного.

— Облаштовуються спортивні локації у межах програми Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна». Цьогоріч по області з'явилося 10 таких парків, планується ще 14. Адже спортивна нація — здорова нація! — прокоментував В’ячеслав Чаус.

Активний парк у Варві — один із 10 парків першої черги в Чернігівській області та другий, який уже відкрився (ще два в Прилуках, по одному в Мені, Ніжині (вже працює), Сновську, Куликівці, Коропі, Малій Дівиці, Яблунівці).

До другої черги на виконання президентської програми включені 14 парків (у Бахмачі, Ічні, Семенівці, Новгороді-Сіверському, Чернігові, Ніжині, Городні, Михайло-Коцюбинському, Гончарівському, Десні, Березні, Іванівці, Киїнці, Анисові). 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації