back

В облдержадміністрації обговорили питання ефективного використання залишків субвенції

22-09-2021 | 15:42

Учора, 21 вересня, заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов провів онлайн-нараду щодо освоєння коштів субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій. У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів ОДА, райдержадміністрацій, міськвиконкомів та територіальних громад.

За словами Дмитра Іванова, на реалізацію 88 проєктів соціально-економічного розвитку територій по Чернігівській області передбачено 100 мільйонів гривень.

Наразі освоєно лише 19,8% коштів, що надійшли на рахунки розпорядників. Тож усім замовникам варто активізуватися і максимально пришвидшити проведення необхідних тендерних процедур, щоб приступити до безпосередньої реалізації проєктів, — наголосив Дмитро Іванов.

За інформацією Департаменту економічного розвитку ОДА, станом на 16 вересня поточного року на рахунки розпорядників коштів надійшли 60,4 млн грн. З них вже освоєно 12,8 млн грн на впровадження проєктів.

По 28 проєктах підписані договори з підрядними організаціями. Через електронну систему "Прозорро" розпочато тендерні процедури по 32 проєктах, а от реалізацію ще 28 — з різних причин замовники досі не розпочали.

У ході наради замовники робіт поінформували про стан освоєння коштів субвенції. Після чого учасники обговорили проблемні питання, які виникають при реалізації проєктів, а також про надання необхідної допомоги для максимального використання коштів.

За інформацією Департаменту економічного
розвитку Чернігівської ОДА