back

Триває ремонт мосту через річку Недра у селі Нова Басань

21-09-2021 | 09:41

На автомобільній дорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка у селі Нова Басань Новобасанської ОТГ проводяться роботи з ремонту мосту через річку Недра.

Міст був зведений у 1960 році, у 1980-му його реконструювали. Довжина мосту – 19,3 метра, матеріал – попередньонапружений залізобетон.

Наразі споруджена тимчасова об'їзна дорога. Розпочато демонтаж старих елементів мосту.

Підрядна організація - ТОВ "СП "Автострада".

Нагадаємо, що у 2021 році в Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Протяжність дороги на території області - майже 143 км. Це шлях, що поєднує південь Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною. Дорога, побудована у 1965-1980 роках, уже тривалий дорога непридатна до сучасного транспортного навантаження.

Траса Н-07 Київ - Суми - Юнаківка оновлюється на виконання державного інвестиційного проєкту "Приведення стану автомобільних доріг транспортного сполучення Київ - Суми - Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей) до сучасних технічних вимог".

В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області