Чернігівські стрілки на чемпіонаті України у Львові вибороли повний комплект медалей

21-09-2021 | 08:30

Минулого тижня у Львові відбувся чемпіонат України з олімпійських вправ імені  заслуженого тренера України  А.П. Кукси з пістолета, рухома мішень зі стрільби кульової.

Вихованці Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності вибороли повний комплект медалей. Так, перше місце у вправі ПП-3 (стрільба з пневматичного пістолета) дісталося Юрію Попружному. Ганна Левковська, Вікторія Савоста та Юлія Лібенко вибороли друге місце у вправі ПП-3 в командному заліку. Третє  місце у вправі ПП-мікст зайняли Юрій Попружний та Вікторія Савоста.

Вихованці ФСТ "Динамо" вибороли медалі у вправах стрільби з пневматичної гвинтівки ГП-12 та  ГП -11а. Синявський Артем посів перше місце (рухома мішень, 10 м). Анастасія Білаш у цій вправі також перша, виконала норматив майстра спорту України. Третє місце командної першості у вправі ГП-12 вибороли Синявський Артем, Семенець Ілля та Корнієнко Марк. У вправі ГП -11а  Семенець Ілля посів третє місце, Білаш Анастасія - друге. Командне перше місце вибороли Синявський Артем, Семенець Ілля та Корнієнко Марк. У вправі ГП-мікс Семенець Ілля та Білаш Анастасія вибороли друге місце.

Готували спортсменів тренери Вадим Шаповалов, Галина Авраменко та Геннадій Авраменко.