back

Біля села Соколівка на трасі Н-07 наносять дорожню розмітку

15-09-2021 | 09:58

Оновлено ділянку дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка на межі Чернігівської та Київської областей. Її протяжність - 5 км. По новому асфальтобетонному покриттю вже наносять розмітку. Також проводяться роботи з облаштування місць зупинки та пішохідних доріжок. Здійснюється підсипання укосів та укріплення узбіччя, встановлення технічних засобів організації дорожнього руху.

 
Підрядна організація - ТОВ "ДС ПРОМ ГРУП".
Нагадаємо, у 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка.
Дорога ремонтується в рамках державного інвестиційного проєкту «Приведення стану автомобільних доріг транспортного сполучення Київ - Суми - Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей) до сучасних технічних вимог».

Протяжність дороги по території області - майже 143 км. Це шлях, що поєднує південь Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною.

Дорога побудована у 1965-1980 роках. Вже тривалий час вона була непридатна до сучасного транспортного навантаження.

В процесі капітального ремонту дорога приводиться у відповідність до сучасних параметрів навантаження та безпеки руху. Розбиті бетонні плити та чорнощебеневе покриття замінюється на асфальтобетон. Реконструюються мости, що раніше не відповідали нормам по габаритах та вантажопідйомності.

В рамках Програми президента України «Велике будівництво» у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.

За повідомленням Служби автомобільних
доріг у Чернігівській області