Денис Песоцький – чемпіон України з боксу серед еліти

13-09-2021 | 12:56

11 вересня в Одесі відбулися фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед чоловіків. Золоту нагороду у категорії 63.5 кг виборов представник Чернігівщини – Денис Песоцький.

Змагання, які є головним національним стартом року для українських боксерів, проходили протягом п’яти днів у Південній Пальмірі та зібрали близько 200 найсильніших спортсменів країни. Переможці визначалися у 13 вагових категоріях.

Денис Песоцький – вихованець Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності, тренер – Павло Примаченко.

Перемігши, спортсмен отримав право представляти Україну на Чемпіонаті світу, що пройде за півтора місяця у Белграді.

До речі, в активі Чернігівської команди є ще 1 медаль.

Бронзу у ваговій категорії 75 кг виборов Андрій Тимошенко з Новгорода - Сіверського (тренери Віктор Балабко, Вадим Казанін та Андрій Корець).