back

Жанна Шерстюк оглянула майбутній активний парк у Мені

10-09-2021 | 10:01

Учора, 9 вересня, заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк відвідала з робочою поїздкою місто Мену. Тут вона разом з міським головою Геннадієм Примаковим ознайомилась з підготовкою до відкриття місцевого активного парку.

Такі парки, що створюються у рамках президентської програми «Активні парки - локації здорової України», нині будуються у низці міст, містечок та сіл на всій території Чернігівщини. Їхнє покликання — зробити спорт та фізичні вправи доступними абсолютно для кожного.

— Ми маємо створювати умови для оздоровлення населення. Якщо у людини є бажання тренуватися і займатися спортом — не можна допустити, щоб її стримувала лишень відсутність придатного для цього майданчика чи снарядів. Це абсурдно. Реалізувавши ініційований Президентом проєкт, ми змінимо ситуацію на краще, — зазначила Жанна Шерстюк.

Активний парк у Мені — один із 10 парків першої черги у Чернігівській області. Він готовий вже майже на 90%. Лишилося облаштувати навігаційні таблички та стенди з QR-кодами, що спрямовуватимуть до онлайн-помічника та відеопорад з тренування, у тому числі для людей з інвалідністю.

Згодом займатися вправами на класичних спортивних снарядах — брусах, перекладинах, шведських стінках — тут зможуть як досвідчені спортсмени, так і люди без спеціальної підготовки.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації