back

UPSHIFT Green конкурсна програма екоініціатив для молоді з усієї України

08-09-2021 | 12:02

Інноваційна програма для підлітків та молоді UPSHIFT оголошує конкурсний набір учасників. Молодіжні команди з усієї України розроблять власні екологічні проєкти та отримають можливість залучити фінансування до 50 тисяч гривень й менторську підтримку на їхнє впровадження.

У межах програми учасники й учасниці зможуть:

  • отримати навички 21 століття: навчитися працювати в команді, аналізувати проблеми та розробляти проєкти;
  • знайти інноваційне розв'язання проблем, що пов’язані з захистом довкілля та зміною клімату;
  • у супроводі ментора/ки розробити власний екопроєкт;
  • отримати фінансування та менторську підтримку для його реалізації;
  • започаткувати соціальне підприємство або громадську ініціативу.

До участі запрошують команди з 3-5 учасників віком від 14 до 21 року з усіх областей України. Подати заявку та дізнатися деталі про програму й умови участі можна за посиланням. Набір триває до 12 вересня 2021 року.

Заявки команд, які подаються на програму, обов’язково мають стосуватися зміни клімату та захисту навколишнього середовища. Учасники повинні описати проблему, яка хвилює їх або їхню громаду, наприклад: забруднення повітря, водойм та ґрунту, неекологічне споживання, відсутність інфраструктури для сортування та перероблення сміття, втрата біорізноманіття, нераціональне використання природних ресурсів, збільшення кількості відходів у зв’язку з пандемією COVID-19 тощо.

UPSHIFT – це програма, що дозволяє підліткам та молоді пропонувати та втілювати інноваційні рішення для актуальних проблем у школі, громаді, місті тощо на основі підходу Human Centered Design (дизайн, орієнтований на людину). UPSHIFT втілюється Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» за підтримки ING Bank.

Більше про UPSHIFT можна дізнатися на сторінках програми в Фейсбук та Інстаграм, або за номерами телефонів: +38 067 353 32 31, +38 050 510 14 40.

За інформацією Департаменту екології та природних ресурсів
Чернігівської облдержадміністрації