back

В’ячеслав Чаус під час візиту на «Пожмашину»: Без розвитку бізнесу – нема розвитку області

08-09-2021 | 08:36

Учора, 7 вересня, голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус відвідав одне з найбільших підприємств Чернігівщини - ТОВ «Промислова компанія «Пожмашина». Оглянули підприємство і голова обласної ради Олена Дмитренко, її заступник Дмитро Блауш, депутати обласної ради Віталій Свириденко та Сергій Крамаренко.

Також з роботою "Пожмашини" ознайомилися  представники Королівства Саудівська Аравія.

Компанія спеціалізується на продукції протипожежного призначення та спеціального обладнання для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і техногенних катастроф. За декількома модифікаціями підприємство навіть єдине в країні. До слова, в роботі ще й виготовлення вантажної та сільськогосподарської техніки.

«Пожмашина» має замкнутий технологічний цикл виробництва, починаючи від заготівельного (ливарне, металообробне та механічне виробництво) та закінчуючи складальними потужностями (складальне та фарбувальне виробництво, сертифікована випробувальна дільниця).

Серед основних замовників спеціальної техніки — Державна служба з надзвичайних ситуацій України, Міноборони України, Державне агентство України з управління Зоною відчуження та Державне агентство лісових ресурсів України, районні та сільські ради, інші підприємства й організації.

Без розвитку бізнесу – нема розвитку області, — акцентував В’ячеслав Чаус. — «Пожмашина» - реально працююче підприємство, яке є значним платником податків. Воно дає роботу з достойною зарплатою для 700 працівників. Відтак, я, як голова ОДА, зацікавлений в його подальшому розвитку.

Також очільник облдержадміністрації повідомив, що спільно з представниками місцевого самоврядування та бізнесу, працюватиме над збільшенням торговельно-економічного потенціалу області. Зокрема йде робота щодо розширення ринку збуту продукції «Пожмашини».

В'ячеслав Чаус зауважив, що підтримка бізнесу та інвестиційна спроможність Чернігівщини – серед пріоритетів його роботи.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації