back

У парку природи «Беремицьке» відбувся фестиваль "Життя в стилі ЕКО"

06-09-2021 | 16:39

Четвертий щорічний екологічний фестиваль «Життя в стилі ЕКО» відбувся 4 вересня на території парку природи «Беремицьке».

До участі у заході долучилися заступник голови облдержадміністрації Дмитро Іванов, Остерський міський голова Леонід Мисливець та директор Благодійного фонду «Беремицьке Біосфера» Тетяна Ферльовська.

Спільними зусиллями профільних обласних служб та підрозділів, науковців і творчих колективів були організовані численні освітньо-виховні, інформаційно-пізнавальні та спортивно-розважальні локації і заходи. А саме: «Містечко майстрів»; виставка робіт переможців екологічного конкурсу «Одна планета – одне майбутнє»; «Електротранспорт – екотранспорт майбутнього»; «Альтернативна енергетика»; «Зберігаємо та збільшуємо ліси Чернігівщини»; «Захисти екосистему»; «Збережемо річку для наступних поколінь» та ін.

Учасники екозаходу на практиці вчилися берегти довкілля, ефективно використовувати природні ресурси, вести здоровий спосіб життя і запроваджувати елементи екологічного стилю життєдіяльності у своєму побуті та повсякденні.

Усі бажаючі могли спробувати себе в різноманітних майстер-класах, зокрема у плетінні з газетного паперу; створенні екологічного постеру; орігамі «Червона книга України»; плетінні віників для підгодівлі тварин; «Флористичному марафоні»; виготовленні еко-сувенірів «Равлик», еко-торбинок, паперової «англійської троянди», екобраслетів дружби, екологічної дерев'яної іграшки тощо.

Любителі спортивних конкурсів та естафет мали змогу позмагатися на локації «Веселі старти».

Керівництво парку організувало цікаві екскурсії парком природи «Беремицьке» для всіх охочих.

Довідково. Щорічний екологічний фестиваль «Життя в стилі ЕКО» проводиться з метою виховання дбайливого ставлення до природи й ефективного використання її ресурсів, пропагування екологічних знань, екологічної і фізичної культури, здорового способу життя, привернення уваги громадськості до пам’яток природи та їхньої охорони.

Організатором заходу виступає Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації.