back

Велике будівництво: у Сновській громаді завершується капітальний ремонт мосту

31-08-2021 | 16:18

Уперше за останні 30 років на Чернігівщині масштабно оновлюються мости на дорогах місцевого значення.

Так, міст біля села Смяч у Сновській громаді був зведений 1964 року. Без капітального ремонту він експлуатувався 57 років. Запроєктоване 60 років тому навантаження споруди не відповідало сучасним вимогам.

Тож міст став небезпечним. І у 2020 році був включений до переліку об’єктів, що ремонтуватимуться за рахунок коштів Державного дорожнього фонду в рамках програми Президента «Велике будівництво».

Загальний обсяг фінансування по об’єкту в 2021 році - 4 мільйона 26 тисяч гривень.

Довжина мосту – 7,7 метра.

Для його облаштування використано сучасні монолітні залізобетонні плити, які мають високий рівень зносостійкості та продовжать термін експлуатації споруди в майбутньому.

На сьогодні вже практично завершені роботи з капітального ремонту мостової споруди. Підрядна організація — ТОВ «ФІРМА «МЖК-СЕРВІС» завершує роботи з опорядження території.

Нагадаємо, що в рамках реалізації Програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році на Чернігівщині відремонтують 106,3 км місцевих доріг та 11 мостів. На автомобільних дорогах загального користування місцевного значення Чернігівщини зараз триває відновлення та будівництво одразу дев’яти штучних споруд та станом на 30 серпня відремонтовано 85,57 кілометрів доріг.

За повідомленням Управління капітального
будівництва Чернігівської облдержадміністрації.