back

В’ячеслав Чаус про реалізацію програми «Спроможна школа…»: Робота має бути виконана якісно та вчасно

30-08-2021 | 18:04

11 проєктів територіальних громад Чернігівщини отримають фінансування у рамках реалізація Урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів». Загалом область подала на розгляд 40 пропозицій.

Сьогодні, 30 серпня, голова ОДА В’ячеслав Чаус зустрівся з керівниками п’яти громад, – Варвинської, Вертіївської, Городнянської, Семенівської, Ріпкинської, – та представниками профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, щоб обговорити особливості реалізації проєктів, адже вони досить різнопланові.

Зокрема, у Семенівській гімназії №2 уже відбувається капітальний ремонт даху із заміною покрівлі; Вертіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М.П.Кирпоноса працює над впровадженням комплексних заходів з теплореновації (утеплення фасадів, цоколю та горищного перекриття); Комунальний заклад «Городнянський ліцей № 2» запланував капітальний ремонт харчоблоку та актової зали з заміною внутрішніх мереж вентиляції, водопостачання та каналізації; у Варвинській громаді передбачено внутрішньо-оздоблювальні роботи однієї зі шкіл, а Ріпкинський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів завершуватиме капітальний ремонт для створення сучасного освітнього простору.

— Прошу поєднати непоєднуване: робота має бути зроблена якісно та вчасно. Пам’ятайте, що кошти неперехідні, — акцентував голова ОДА. — Роботу на об’єктах варто організувати з урахуванням вимог охорони праці, а також максимально комфортно для проведення навчального процесу. Там, де ремонтують їдальні, необхідно пильнувати дотримання усіх протоколів безпеки харчування під час підвозу їжі з інших закладів».

Також В’ячеслав Чаус закликав звертатися за рекомендаціями до Управління капітального будівництва, яке може допомогти як в впорядкуванні документації, так і з технічним наглядом.

Наразі громади чекають надходження передбачених коштів для більш активної роботи.

 
Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації