back

У Киїнці укладають вирівнювальний шар нового дорожнього покриття

27-08-2021 | 17:00

У процесі ремонту — ділянка траси Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів у селі Киїнка, що на виїзді з обласного центру. Буде оновлено відрізок від Чернігова до перехрестя з дорогою М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі загальною протяжністю 3,7 км.

Підрядна організація — ТОВ "ШБУ №14".

Наразі вже укладено 2,7 км нижнього шару нового покриття. За сприятливих погодних умов підрядник відновить роботи з гарячим асфальтобетоном.

У ході ремонту знято старе зношене покриття дороги. Замість нього влаштовано вирівнювальний шар асфальтобетону товщиною 12 сантиметрів та верхній шар товщиною 5 сантиметрів. Будуть відремонтовані зупинкові та посадкові майданчики, встановлені нові автопавільйони на зупинках громадського транспорту. Також буде зроблена тротуарна зона. 

Уже встановлені нові дорожні знаки, огородження, напрямні стовпчики, нанесено розмітку, шумові смуги. Влаштовано зовнішнє електроосвітлення.

На виконання програми Президента України "Велике будівництво" у 2021 році на Чернігівщині планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області