back

В’ячеслав Чаус: розвиток спорту та створення відповідної інфраструктури в області — одне з першочергових завдань облдержадміністрації

20-08-2021 | 08:20

17 серпня Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди спортсменам – переможцям та призерам XXXII літніх Олімпійських ігор у Токіо. Відзнаку отримала і чернігівська стрільчиня, бронзова призерка Олімпіади в Токіо Олена Костевич. Не залишилися без уваги і її багаторічні наставники — Ігоря Чередінова нагороджено орденом «За заслуги» II ступеня, а Світлану Чередінову відзначено орденом княгині Ольги II ступеня.

Цього тижня спортсменка разом з тренерами приймала вітання від голови ОДА В’ячеслава Чауса. Очільник облдержадміністрації подякував Олені Костевич за здобуту перемогу і вручив стрільчині сертифікат на грошову допомогу. Отримали подарунки й Світлана та Ігор Чередінови — сертифікати на придбання пістолетів для проведення тренувань юних спортсменів Чернігівщини. Кошти на цінні подарунки передбачені в обласній Програмі розвитку фізичної культури та спорту Чернігівської області на 2021-2025 роки.

Ми радіємо перемогам наших спортсменів. Однак, ці здобутки більше всупереч, ніж завдяки. На жаль, матеріально-технічна база для підготовки спортсменів в області бажає кращого. Нам є над чим працювати. І це знову про інвестиції. Я говорив під час першої пресконференції і не втомлюся повторювати: на сьогодні головне завдання – створення сприятливого клімату для ведення бізнесу та залучення інвесторів. Соціально відповідальний бізнес – це покращення соціальної (спортивної) інфраструктури зокрема, – зауважив В'ячеслав Чаус.

Також під час зустрічі з олімпійською чемпіонкою очільник облдержадміністрації наголосив, що серед його пріоритетів на посаді голови ОДА — популяризація спорту серед громадськості. А також активна співпраця з громадами щодо приведення до належного стану спортивних локацій та об’єктів, в тому числі на виконання програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Олена Костевич та її тренер Ігор Чередінов поділилися враженнями про виступ на Олімпійських іграх в Токіо.

— Ця Олімпіада була важкою, але і справедливою. Через пандемію всі спортсмени були в рівних умовах підготовки, — розповіла спортсменка та зауважила: — Мені завжди приємно повертатися додому, оскільки рідна Чернігівщина завжди радо зустрічає, не зважаючи чи з перемогою, чи з поразкою я вертаюсь. Саме така постійна підтримка надихає.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації