back

В обласному центрі відбувся фестиваль молока

16-08-2021 | 13:39

Минулими вихідними у Чернігові в Центральному парку культури та відпочинку любителі молочної продукції могли покуштувати та придбати якісні товари від провідних молочних виробників Чернігівщини.

Для гостей заходу організатори — Департамент агропромислового розвитку Чернігівської ОДА та Чернігівська міська рада — підготували різні локацій. Тут заняття могли собі знайти і дорослі, і малеча.

Окрім виробників молока та молочної продукції, свої товари представили провідні хлібозаводи, медовари, майстри декоративно-прикладного мистецтва області. Також можна було продегустувати та придбати м’ясні та ковбасні вироби.

Цьогорічна новація — презентація виробничого, творчого та туристичного потенціалу територіальних громад. На окремій локації територіальні громади створили автентичну, колоритну, самобутню та гостинну атмосферу регіонів Чернігівської області.

Святкового настрою додавали виступи професійних та аматорських колективів Чернігівщини.

Фестиваль молока став традиційним для нашої області з 2015 року. Організатори переконані: подібні заходи не тільки підтримують місцевих виробників, а й пропагують культуру здорового харчування серед населення.

 

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку
Чернігівської облдержадміністрації