back

В’ячеслав Чаус взяв під власний контроль підготовку до підняття найбільшого в області Державного Прапора

13-08-2021 | 19:51

Сьогодні голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус відвідав з робочою поїздкою м. Батурин. З нагоди 30-річчя незалежності України там 23 серпня буде піднято найбільший в області Державний Прапор.

Тридцятиметровий флагшток з прапором площею 24 квадратні метри стане одним зі знакових патріотичних об’єктів на Чернігівщині.

Після ознайомлення з ходом робіт В’ячеслав Чаус зазначив, що спорудження флагштоку перебувало практично під загрозою зриву. Будівництво велося занадто повільно, а низка важливих питань — наприклад, підключення до електромереж, облаштування покриття прилеглої території та її благоустрій, — досі не були вирішені.

— Вочевидь, під час підготовчих робіт багато чого не було враховано, а всі розумні строки порушені. Тим не менше, якщо належно організувати процес та докласти зусиль, усі ці проблеми можна вирішити, — наголосив очільник ОДА.

В’ячеслав Чаус обговорив із представником підрядної організації можливості прискорення будівництва та найбільш нагальні питання, які потребують оперативного реагування.

Уже найближчим часом буде організовано підключення об’єкта до електропостачання. Так само, уже сьогодні розпочато монтаж флагштока. З дня на день розпочнеться вкладання гранітної плитки та монтування світильників.

Підняття найбільшого прапора до 30-ї річниці Незалежності на 30-метровій конструкції — історична подія. Це імідж Чернігівщини та всієї держави. Якщо необхідно, то робота повинна йти цілодобово. І звісно, оперативність не має позначитися на якості, — підкреслив В’ячеслав Чаус та доручив регулярно доповідати про хід робіт.

Церемонія підняття найбільшого у Чернігівській області Державного Прапора України розпочнеться зранку 23 серпня — одночасно з підняттям стягу у Києві. Також цього дня у Батурині відбудеться акція «Я – громадянин України»: чотирнадцятирічні юнаки та юнки Чернігівщини отримають тут свої перші паспорти.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації