back

Вакцинація та добудова амбулаторії: голова ОДА В'ячеслав Чаус відвідав Менську та Ріпкинську громади

10-08-2021 | 16:54

Сьогодні голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус ознайомився із роботою центрів вакцинації у Мені та Ріпках.

- Цікава ситуація: вакцина є, лікарі є, комфортні умови є, а бажаючих вакцинуватися мало, - зазначив очільник ОДА.

До прикладу, в Менському районі щеплено першою та другою дозою 3038 людей, а це лише 9% від чисельності населення.

В’ячеслав Чаус поспілкувався із колективом центру та місцевим керівництвом, вислухав думки та пропозиції, як стимулювати населення бути відповідальним та захистити себе.

- Не втомлююся повторювати, не зволікайте зі щепленням. Не слухайте міфи про небезпеку вакцин. Штам Дельта уже на території нашої області. Тому дійсно дієвий спосіб запобігти новій хвилі коронавірусу – це вакцинація. Для цього усі маємо об'єднати зусилля.  Якщо людям важко дістатися до центрів вакцинації – місцева влада має допомогти з транспортом, - наголосив очільник ОДА.

Заступник Міністра охорони здоров'я з питань європейської інтеграції Олександр Комаріда також долучився до зустрічі у Мені. Сьогодні він відвідав Чернігівщину з робочою поїздкою, під час якої перевірив функціонування пунктів вакцинації в області.

Принагідно В’ячеслав Чаус  відвідав амбулаторію в селі Стольне. Це об’єкт президентської програми «Велике будівництво». Наразі амбулаторія не здана в експлуатацію.

- Хід робіт залишає бажати кращого. Такий тривалий термін реалізації об’єкту стався через відсутність конструктивної взаємодії між сторонами реалізації цього проєкту та неналежним контролем з боку місцевої влади. Будемо виправляти ситуацію, - запевнив голова ОДА.

В’ячеслав Чаус  дав доручення максимально швидко усунути всі недоліки, щоб амбулаторія нарешті запрацювала на благо жителів громади.