back

На Чернігівщині триває підготовка до опалювального сезону

06-08-2021 | 18:21

Сьогодні, 6 серпня, заступниця голови облдержадміністрації Жанна Шерстюк взяла участь у розширеному засіданні Міжвідомчої робочої групи щодо підготовки до опалювального сезону 2021/22 року під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

— На початку наступного тижня голови облдержадміністрацій мають зібрати енергетичні штаби за участю представників теплокомуненерго та голів міст і відпрацювати два важливих питання: технічну підготовку до запуску опалювального сезону та укладання довгострокових контрактів з НАК «Нафтогаз України», — повідомив Олексій Чернишов.

При цьому Міністр розвитку громад та територій України підкреслив, що складова вартості газу в тарифах на тепло для населення не повинна перевищувати 7420 гривень за тисячу кубометрів.

За інформацією Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації підприємства житлово-комунального господарства Чернігівщини продовжують планову підготовку до опалювального сезону.

З-поміж семи теплопостачальних підприємств області станом на 5 серпня договори з газопостачальними організаціями уклали вже п’ять, ще два перебувають на стадії підписання.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації