back

Про хід вакцинальної кампанії в області — на нараді в ОДА

04-08-2021 | 17:20

Сьогодні, 4 серпня, під головуванням заступниці голови ОДА Жанни Шерстюк відбулась онлайн-нарада щодо проведення вакцинальної кампанії проти COVID-19 в області.  У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів ОДА, райдержадміністрацій, міськвиконкомів, територіальних громад та СБУ.

— На сьогодні в області щеплено від коронавірусної інфекції 160 735 людей, в тому числі вчора — 3 484. Але наразі не у всіх районах кількість щеплень відповідає плановим. Тож маємо посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення та вжити всіх необхідних заходів задля забезпечення масової вакцинації в найкоротші строки, — зауважила Жанна Шерстюк. Також вона звернулась до керівників районів та громад з проханням щоденно контролювати роботу пунктів та центрів масової вакцинації, в тому числі й своєчасність отримання вакцини.

На засіданні зазначалося, що здоров’я населення – це складова національної безпеки. Відтак порушення правил організації щеплень населення, викривлення статистичних даних, неправильне зберігання вакцини може містити склад злочину.

Підсумовуючи результати засідання, Жанна Шерстюк наголосила, що необхідно посилити контроль за масковим режимом у транспорті, акцентувати на необхідності дотримання соціальної дистанції, особливо зараз, коли небезпечний штам «Дельта» загрожує українцям. Адже за наявними даними, у нього дуже висока заразність та важчий перебіг хвороби.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації