back

МКІП створило цифрову мапу подій до Дня Незалежності України

03-08-2021 | 16:32

На Всеукраїнському форумі "Україна 30" під час презентації заходів до Дня Незалежності України Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко розповів про мистецькі заходи, визначні проєкти для України, а також презентував цифрову мапу подій.

Цифрова мапа подій – це національна єдина платформа, що висвітлюватиме події, присвячені 30-й річниці незалежності. Проєкт охоплює всі області України. МКІП спільно з обласними державними адміністраціями проведе понад 300 заходів в рамках святкування та відзначення Незалежності України. На цифровій мапі кожна область має свою унікальну квітку-символ.

  - Для того, щоб структурувати той масштаб заходів, які проводитимуться до 30-річчя Незалежності, МКІП створило цифрову мапу подій. Адже щоб з кількох сотень заходів, які ми реалізуватимемо з ОДА, обрати собі декілька до вподоби – треба дійсно мати витримку. Саме мапа подій і спрощує цю задачу: збираючи інформацію про кожну з них в одному місці, –  прокоментував Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

На цифровій мапі подій в інтерактивному форматі відображатиметься місце, час та дата подій з розгорнутою інформацією про саму подію. Мапа також містить зручний функціонал пошуку за локацією та датою і посилання на соціальні мережі та інші зовнішні ресурси.

Завдяки цифровій мапі користувач матиме змогу переглянути всю інформацію про події в конкретному місці та зможе спланувати відвідування.

За інформацією Міністерства культури та інформаційної політики України