back

Успішна приватизація, або як у Чернігові занедбаний об’єкт перетворився на сучасний басейн

21-07-2021 | 09:59

У вівторок, 20 липня, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА Оксана Стельмах разом із заступником начальника Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області Регіонального відділення ФДМУ по Київській, Черкаській та Чернігівській областях Юлією Амельченко та із журналістами регіональних видань відвідали об’єкт успішної приватизації — сучасний басейн на вулиці Савчука у Чернігові.

За словами Юлії Амельченко, завдяки запровадженню відкритої процедури приватизації та максимального розкриття інформації про держмайно все більше об’єктів державної власності переходить у приватні руки. Вона акцентувала на тому, що хоча минуло не так багато часу для оцінки позитивних результатів, але в Чернігові такі результати вже маємо. Це басейн на вул. Савчука, 7-д та багатоповерховий житловий будинок на вул. Корольова, 16-а. Останній об’єкт успішно зданий в експлуатацію. Це одна з перших новобудов у місті, яка облаштована енергоощадними сучасними системами.

Детально про етапи реконструкції басейну розповів виконавчий директор ЗАТ «ДСК “УкрСіверБуд”» Володимир Сахненко. У 2014 році на аукціоні підприємство придбало об'єкт незавершеного будівництва - плавальний басейн разом із земельною ділянкою. На сьогодні, за словами Володимира Сахненка, роботи виконано на 95%, тож до кінця року очікується відкриття нового фізкультурно-оздоровчого комплексу.

—      Басейн має дорослу і дитячу зони, тренажерну залу, спортивно-оздоровчі приміщення. Тут установлено сучасні системи комплексної очистки та фільтрації води, кондиціювання приміщення. Також планується облаштувати відкрите кафе на першому поверсі, — розповів Володимир Сахненко та наголосив, що басейн зможуть відвідувати й люди з інвалідністю, адже для цього створено всі необхідні умови.

Загалом Фонд держмайна в Чернігівській області від початку року (станом на 1 липня 2021 року) до державного бюджету залучив понад 18,8 мільйона гривень від приватизації 12 об’єктів держмайна. Крім того, за новими укладеними договорами оренди державної нерухомості обласний бюджет отримує щомісяця 387,1 тис. грн (загальна сума орендної плати за один місяць по укладеним комерційним договорам).