back

Потрібна професія – медична сестра

20-07-2021 | 10:13

Бажаєте отримати професію, яка завжди та всюди матиме попит? Здобувайте професію медсестри! Вони працюють в поліклініках, лікарнях, пологових будинках, військових госпіталях, школах, дитячих садках, санаторіях, хоспісах, реабілітаційних закладах, приватних медичних центрах тощо.

Упродовж січня-червня 2021 року в базі вакансій обласної служби зайнятості налічувалося 103 пропозиції роботи із заробітною платою від 5 до 8 тис. грн сестри медичної різних спеціалізацій: операційна, поліклініки, стаціонару, з лікувальної фізкультури, масажу. Загалом за цей час службою зайнятості працевлаштовано 72 медичні сестри.

До речі, сестра медична може з часом стати старшою чи головною медсестрою, а після здобуття вищої освіти – лікарем. Окрім того, за бажанням можна розширити свої професійні компетенції на курсах підвищення кваліфікації за різноманітними напрямами: косметологія, масаж, фізіотерапія, реабілітація та інші, що також сприятиме професійному зростанню та підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці.

Служба зайнятості пропонує безробітним безоплатно здобути професію «молодша медична сестра по догляду за хворими» в Рівненському, Дніпропетровському, Донецькому чи Івано-Франківському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Термін навчання - більш ніж 3 місяці. Якщо середня медична освіта у вас уже є, то можна безоплатно здобути професію «косметик» в Рівненському або Харківському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Термін навчання - 6 місяців.

Усі витрати, пов'язані з організацією професійного навчання безробітних, здійснюються коштом Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Крім того, в період професійного навчання служба зайнятості продовжує виплачувати безробітним допомогу по безробіттю, що була їм попередньо призначена, в разі потреби компенсує витрати на проїзд, забезпечує проживання в гуртожитку.

Чернігівський обласний центр зайнятості