back

Які підприємства Чернігівщини запрошують на роботу? Перелік вакансій

16-07-2021 | 16:13

16 липня жителі та гості Чернігова, які прямували на вокзал, або за покупками на Привокзальний ринок, були приємно вражені. Неможливо було не помітити намет служби зайнятості, який розмістили на Привокзальній площі, де фахівці міського центру зайнятості пропонували роботу всім бажаючим.
Місце для проведення виїзної акції було вибрано не випадково, адже залізничний вокзал, автовокзал та ринок є одними із найлюдніших місць Чернігова. Так, не відриваючись від повсякденних справ, громадяни мали змогу ознайомитися з послугами служби зайнятості та базою легальної роботи.
Наразі в області налічується понад 900 вільних робочих місць. Зокрема, фахівці служби зайнятості презентували понад 400 вакансій підприємств міста: від ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат №2», ТОВ «Чернігівський автозавод», ПрАТ «Чернігівський механічний завод», ТОВ «Чернігівський ковальський завод» ТОВ «Укркард», ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант», Відокремлений підрозділ «ТК-Стиль» ТОВ «Текстиль-Контакт», ТОВ «Сівертекс», ПрАТ «Прилуцька швейна фабрика», ТОВ «Промислова компанія «Пожмашина», АТ «Чернігівгаз» тощо. Бажаючі отримали індивідуальні консультації щодо порядку реєстрації, послуг служби зайнятості, інформацію про діяльність підприємств, умови праці та рівень заробітної плати на запропонованих вакансіях.
Отож, робота є. Бажаючих працювати, просимо звертатися до структурних підрозділів обласної служби зайнятості.

ТЕРМІНОВО ПОТРІБНІ КАДРИ!!!

ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат №2» виготовляє хлібобулочні та кондитерські вироби та реалізує їх. Вільні вакансії:
-    кондитер;
-    формувальник тіста;
-    укладальник-пакувальник;
-    пекар;
-    технолог;
-    слюсар-ремонтник.

ТОВ "Промислова компанія «Пожмашина» виготовляє широкий асортимент техніки, в якій мають потребу рятувальники при ліквідації надзвичайних ситуацій. Вільні вакансії:
-    програміст;
-    слюсар з механоскладальних робіт;
-    головний бухгалтер;
-    різальник;
-    інженер-технолог;
-    електрозварник ручного зварювання;
-    токар;
-    економіст;
-    шліфувальник;
-    муляр;
-    вантажник;
-    інженер- конструктор;
-    начальник цеху.

АТ «Чернігівгаз» - займається розподіленням, транспортуванням та постачанням газу по Чернігівській області. Вільні вакансії:
-    водій;
-    інженер;
-    контролер;
-    майстер;
-    монтер із захисту трубопроводів;
-    начальник відділу;
-    слюсар.

ТОВ «Чернігівський автозавод» - виробництво автотранспортних засобів. Вільні вакансії:
-    інженер-технолог;
-    електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;
-    електрозварник на автоматах та напівавтоматичних машинах;
-    інженер-конструктор.

ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» - це високоефективне швейне виробництво з сучасними технологіями, обладнанням, з різноманітним асортиментом виробів (жакети, брюки, сукні, спідниці, пальта). Підприємство постійно працює з закордонними партнерами з Польщі, Франції, Швеції, Німеччини. Вільні вакансії:
-    швачка;
-    механік-налагоджувальник;
-    конструктор одягу;
-    інженер-технолог.

ПрАТ «Прилуцька швейна фабрика» спеціалізується на виробництві верхнього чоловічого та жіночого одягу, виготовляє костюми для військовослужбовців, співпрацює з іноземними фірмами Франції, Бельгії та Чехії. У зв’язку із збільшенням обсягів виробництва фабрика наразі потребує швачок.