back

Найближчим часом розпочнеться ремонт стадіону у Носівці, - Анна Коваленко

08-07-2021 | 17:04

Проєктом передбачається провести капітальний ремонт бігових доріжок, секторів для стрибків, штовхання ядра, диску та молота. Крім того, буде проведено благоустрій території та роботи з водовідведення. Загальна кошторисна вартість проєкту понад 8,5 мільйонів гривень, з них близько шести  за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

- Здоровий спосіб життя став модним трендом, тому все більше жителів міст, містечок та сіл приєднуються до спортивного руху, займаються спортом на повітрі та влаштовують змагання. Капітальний ремонт стадіону у Носівці не лише збільшить кількість спортсменів-любителів у громаді, а і дасть можливість для росту спортсменам-початківцям і тим, хто обрав спортивні перемоги та професійний спорт. Найближчим часом тут розпочнуться ремонтні роботи і, сподіваюся, восени ми відкриватимемо оновлений стадіон, - сказала Анна Коваленко.

Наразі проведені тендерні процедури на виконання робіт і найближчим часом заплановано підписання договору з підрядною організацією.

Під час відвідування Носівщини голова ОДА завітала до Носівської селекційно-дослідницької станції, якій цьогоріч виповнилося 110 років. Варто зазначити, що вона є однією з найдавніших науково-дослідних установ України.

Біля селекційно-дослідницької станції у селі Дослідне пролягає дорога місцевого значення, яку нещодавно за дорученням Анни Коваленко, капітально відремонтували.

Голова облдержадміністрації оглянула виконані роботи та вкотре підкреслила значущість цього відрізку автошляху.

– Щодня цією дорогою до школи та садочку з сусідніх сіл їде більше сотні дітей. Через аварійний стан дорожнього покриття це було небезпечно, – наголосила Анна Коваленко.

Вона додала, що роботи в області ще чимало та спільними зусиллями органів влади та місцевого самоврядування, за підтримки Президента впевненими кроками змінюємо життя мешканців Чернігівщини на краще.