back

Понад 120 видів адміністративних послуг зможуть отримати жителі Носівської громади у новоствореному ЦНАПі - Анна Коваленко

08-07-2021 | 16:19

Сьогодні під час робочої поїздки до Носівки голова облдержадміністрації Анна Коваленко завітала на офіційне відкриття Центру надання адміністративних послуг.

Під час урочистостей вона привітала мешканців та гостей громади та побажала Центру стати дружнім помічником для жителів Носівщини.
Відкриття сучасного ЦНАПу стало можливим завдяки нашим міжнародним партнерам, а саме Програмі "U-LEAD з Європою", що фінансується Європейським Союзом. Створення таких центрів в області має велике значення, адже вони є обов'язковою умовою для реалізації реформи децентралізації, – зазначила Анна Коваленко.

Вона розповіла, що на Чернігівщині вже працює 32 ЦНАПи в територіальних громадах і до кінця 2023 року усі, навіть найменші громади, матимуть такі центри.

Очільниця облдержадміністрації першою оцінила якість організації роботи. Прозорі двері, безбар'єрний простір, дитячий куточок для зручності батьків, привітні та усміхнені працівники - все це створює позитивні емоції від відвідування.

Мені випала честь першою скористатися послугами ЦНАПу. За хвилину після реєстрації на сайті я отримала номер талончика і як тільки на табло висвітився мій номер, пройшла до робочого місця фахівця. Це дійсно зручно, відсутні черги і головне – жодних корупційних ризиків та «договорняків», - поділилась враженнями Анна Коваленко та додала, що отримати в центрі можна 126 видів адміністративних послуг.

Голова ОДА підкреслила, що завдяки підтримці Президента цьогоріч в області вже відкрито чимало об'єктів, проте ще більше відкриттів попереду: це й амбулаторії, приймальні відділення, дороги та інше.