back

На території Мезинського національного парку ремонтується 5,2 кілометрів дороги місцевого значення

07-07-2021 | 14:01

Поточним середнім ремонтом відновлюється ділянка автомобільної дороги місцевого значення О250801 Вишеньки – Радичів – Іваньків – /Т-25-39/ у Новгород-Сіверському районі за програмою Президента України Велике будівництво.

Обсяг фінансування – 25 425,505 тис. гривень

Підрядна організація - ТОВ "БАХМАЧГАЗБУДСЕРВІС"

На сьогодні, в рамках середнього поточного ремонту на вищезазначеній ділянці дороги, виконуються роботи з улаштування верхнього шару покриття з асфальтобетонної суміші.

Відновлена дорога між селами Розльоти та Радичів проходить територією Мезинського національного природного парку, який є справжньою родзинкою заповідних територій Чернігівської області.

Відновлення дороги дасть можливість збільшити потік туристів до цієї місцевості, покращить доступність відвідувачів до цікавих об’єктів парку, рекреаційних пунктів, пам’яток археології (городищ), старовинних церков, «Будинку «Мандрівника».

Саме по цій дорозі проходить маркований пішохідний та велосипедний маршрути парку, проїзжаючи якими, туристи можуть бачити мальовничі пейзажі парку, милуватися зачарованою Десною та заплавними озерами, які є старицями р. Десни, що від’єдналися від річища.

Ремонтні роботи виконуються з частковим обмеженням руху автотранспорту. У зв’язку з цим, Управління капітального будівництва просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.