back

Олена Дума привітала військовослужбовців 8-го навчального центру Держспецтрансслужби

05-07-2021 | 16:48

У суботу, 3 липня заступник голови Чернігівської ОДА Олена Дума взяла участь в церемонії складання Військової присяги на вірність українському народові, що пройшла у 8-му навчальному Чернігівському центрі Держспецтрансслужби. Цього дня 148 воїнів-залізничників присягнули служити Україні, сумлінно виконувати свій службовий обов’язок в ім’я збереження добра, миру та спокою в Україні.

  • Ми впевнені, що всі відповідальні завдання до снаги патріотам та професіоналам, які нині служать та в подальшому будуть служити в славетному навчальному центрі. Бажаю вам здоров’я, сил та натхнення, будьте завжди вірними народу України та словам військової присяги!, звернулася до військових Олена Дума.

Особливої поваги заслуговує самовіддача військовослужбовців Навчального центру, які з 2014 року виконують надважливі інженерно-технічні завдання у зоні проведення  операції Об’єднаних сил на Сході України.

За наполегливу працю в зоні ООС військовослужбовці 8 навчального центру отримали високу оцінку командування, багато з них нагороджені орденами та медалями. Службовці Центру відзначаються і на мирному «фронті». За багато років вони внесли значний вклад у розвиток і Чернігівського регіону.

Завдяки їм збудовані мости і дороги, відновлені історичні пам’ятки та промислові підприємства. Декілька тисяч наших земляків пройшли службу під бойовим прапором цієї частини, що стала для них справжньою школою мужності, а багатьом дала змогу ще й отримати гідну професію на все життя.