back

Анна Коваленко привітала поліцейських з професійним святом

02-07-2021 | 14:04

День Національної поліції України відзначається 4 липня вже впродовж шести років. Сьогодні, напередодні свята, працівників Нацполіції в Чернігівській області урочисто привітали голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко, голова обласної ради Олена Дмитренко, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, Ніжинський міський голова Олександр Кодола та очільниця Новгорода-Сіверського Людмила Ткаченко.

Після подій на майдані у 2014 році в суспільстві назрів шалений запит на справедливість. І саме тому була створена Національна поліція. На сьогодні ми відчуваємо високий рівень довіри з боку людей до поліцейських, що постійно зростає. Своєю щоденною працею ви доводите: Національна поліція – один із найважливіших інститутів державності, який забезпечує правопорядок і безпеку людей. Бажаю вам і надалі розвиватися та удосконалюватися, працювати на благо суспільства та захищати кожного громадянина, — звернулася Анна Коваленко до присутніх.

Голова Чернігівської облдержадміністрації подякувала керівнику Нацполіції у Чернігівській області  за  роботу та співпрацю.

- Ми завжди з вами 24/7 на зв'язку щодо проблемних питань області. Окрема подяка вам за впровадження таких трендів, як прозорий  фронт-офіс. Сподіваюся, що наступними будемо ми – і в облдержадміністрації найближчим часом теж з'явиться така ефективна модель комунікації з мешканцями Чернігівщини, - зазначила Анна Коваленко.

Поліція Чернігівщини активно реалізовує проєкти, які сприяють підвищенню довіри до служби у суспільстві. У 15 школах області реалізується ініціатива «Поліцейський - учасник освітнього процесу», яка далі поширюватиметься на всі навчальні заклади області.

В рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» на території громад відкрито 17 поліцейських станцій, до кінця року їх стане понад 30. У кожній громаді буде працювати поліцейський, який в режимі 24/7 відповідатиме за охорону порядку та закону. До слова, за результатами опитувань, майже 70% людей довіряють поліцейським офіцерам громад.

Цього ж дня відбулися показ сучасного екіпірування спецпідрозділів, виставка сучасної зброї та штатних макетів боєприпасів. Діяли локації для дітей, а кінологи зі службовими собаками демонстрували вміння чотирилапих помічників.

 

За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Національної поліції України, оголошено Подяку голови обласної державної адміністрації:

- Роману Манжулі — старшому інспектору з особливих доручень управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування поліції Чернігівщини;

- Сергію Смалю — старшому інспектору тренінгового центру поліції Чернігівщини;

- Миколі Пархоменко — старшому інженеру управління інформаційно-аналітичної підтримки поліції Чернігівщини.

.