back

Голова ОДА Анна Коваленко: Чернігівської продукції має бути більше на прилавках торговельних мереж

30-06-2021 | 13:37

За ініціативою голови облдержадміністрації Анни Коваленко сьогодні, 30 червня, відбулась зустріч виробників харчової продукції області з регіональним менеджером однієї зі всеукраїнських торговельних мереж.

Підтримка місцевих товаровиробників є одним із пріоритетних напрямів діяльності облдержадміністрації. Ми вважаємо, що продукція місцевого виробництва має бути ширше репрезентована на прилавках магазинів області. Тому й започаткували серію зустрічей з представниками національних торговельних мереж. Сподіваємось, це буде комерційно вигідно як виробникам, так і рітейлерам, — зазначила голова облдержадміністрації.

Як засвідчив аналіз асортименту продукції, представленої у торговельній мережі області, не більше 10% її вироблено на теренах Чернігівщини. Тож усі учасники наради були одностайні в думці, що місцеве виробництво потребує більшої підтримки та промоції.

Проте у встановленні більш тісної та широкої співпраці між підприємствами Чернігівщини та мережами супермаркетів існують кілька неузгоджених моментів. Саме про них і йшлося на нараді.

Зокрема було обговорено можливості реалізації продукції місцевих виробників у магазинах мереж, розташованих на території області, а також питання маркування такої продукції знаком «Чернігівщина. Купуй рідне».

Розширення ринків збуту продукції, виготовленої на підприємствах області, покращення іміджу, а в кінцевому підсумку — активізація подальшого розвитку економіки регіону має позитивно вплинути на загальний добробут населення, а отже й на купівельну спроможність, — зазначила перша заступниця голови ОДА Олена Бойко. — Наші виробники готові допомогти зробити асортимент торговельної мережі більш різноманітним, цікавим та якісним. Тому всі їхні пропозиції буде враховано, узагальнено та передано керівництву мережі для продовження діалогу та взаємовигідної співпраці.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.