back

Триває Всеукраїнський освітньо-культурний марафон #Наша_незалежність

29-06-2021 | 23:20

В Україні триває освітньо-культурний марафон #Наша_незалежність. Його мета - збір та оприлюднення історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історії очевидців тощо), що є знаковими для становлення української незалежності.

Запрошуємо жителів Чернігівської області долучатися до поширення історичних матеріалів та фактів, що відіграли знакову роль у становленні незалежності України.

Охоплення Марафоном вciєї території України дасть змогу забезпечити відродження історичних фактів окремих регіонів. Публікація матеріалів триватиме до серпня 2021 року під хештегами: #Наша_незалежність, #Марафон_30.

За результатами Марафону буде визначено низку найкращих публікацій та забезпечено їх відзначення на одному із заходів проведених в межах святкування 30-ї річниці незалежності України.

Пропонуємо публікувати матеріали на власних сторінках у соцмережах. Ваші матеріали також можете надсилати за адресою: [email protected]. Надіслана вами інформація буде опублікована на сторінках у соціальних мережах облдержадміністрації.