back

Олена Дума привітала митників області з професійним святом

25-06-2021 | 15:54

Державна митна служба України сьогодні відзначає 30-у річницю з дня створення. Митниця є одним з найважливіших державних інститутів, що відіграють ключову роль в забезпеченні національної безпеки, збереженні економічної, соціальної та політичної стабільності, зміцненні законності та правопорядку.

Урочистості з цієї нагоди відбулися сьогодні, 25 червня, в Обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм. З професійним святом працівників митниці вітали заступниця голови ОДА Олена Дума, перша заступниця голови обласної ради Ніна Лемеш, заступник Чернігівського міського голови Віктор Геращенко та керівники правоохоронних органів області.

Вашу роботу важко переоцінити, адже вона є запорукою територіальної цілісності України та розвитку зовнішньоекономічних зв’язків нашої держави. Тож, шановні працівники митниці, прийміть мої щирі привітання з вашим професійним святом! Впевнена, що ваша щоденна сумлінна праця, вірність Батьківщині та особиста відповідальність і надалі служитимуть Україні та приноситимуть користь кожному жителю нашої країни. Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів, натхнення у вашій благородній справі,— звернулася Олена Дума до присутніх.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, значний особистий внесок у захист економічних інтересів України та з нагоди Дня митника України оголошено Подяку голови обласної державної адміністрації:

Мартинову Сергію Володимировичу — виконуючому обов’язки начальника Північної митниці Держмитслужби, раднику митної служби І рангу;

Кашперову Ігорю Володимировичу — першому заступнику начальника Північної митниці Держмитслужби, раднику митної служби І рангу.