back

Розпочато ремонт ділянки дороги у Бахмацькій громаді

24-06-2021 | 16:09

"Велике будівництво" – це перш за все заходи, направлені на розбудову громад, сприяння їх соціально-економічному розвитку та спроможності. Саме тому, відновлення доріг загального користування місцевого значення є невід’ємною складовою розвитку громад, «прошиванням» їх мережею якісних доріг.

За останні тридцять років саме на дороги місцевого значення було майже відсутнє державне фінансування і вони досягли критичного рівня експлуатаційних показників.

Завдяки відновленню аварійних ділянок дороги загального користування місцевого значення О250102 Бахмач – Часниківка – /М-02/ у Ніжинському районі, з’явиться можливість скоротити шлях транспорту від автомобільної дороги М02 Кіпті – Глухів – Бачівськ до міста Бахмач.

Наразі силами підрядної організації ТОВ «ТОВ "ШБУ-77"» виконуються роботи з видалення кущів та парослі. Потім будуть проведені роботи з планування узбіч автогрейдером, розробки грунту екскаватором, вирізання кущів та парослі, засипання ям на покритті щебенем, укладання ЩПС С5 для відновлення зруйнованих кромок проїзної частини, укладання ЩПС С7 для вирівнювання проїзної частини, улаштування вирівнюючого шару покриття із щільної дрібнозернистої асфальтобетонної суміші. Буде нанесено розмітку та встановлені дорожні знаки.

За кожним таким реалізованим проектом стоїть покращення життя звичайних людей і збільшення потенціалу громад в цілому – це одне з стратегічних завдань Чернігівської обласної державної адміністрації.