back

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 15 нових випадків COVID-19

23-06-2021 | 17:00

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 червня в області зафіксовано 15 нових випадків COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердили захворювання у трьох ніжинців та одного жителя Прилук. Також захворіли п’ятеро мешканців Бахмацького району, по одному — Бобровицького та Корюківського районів, по двоє — Куликівського та Менського. На госпіталізації перебувають шестеро осіб, інші — лікуються амбулаторно.

На жаль, маємо один летальний випадок. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померла 82-річна чернігівка. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлої.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали 88 хворих. З них 17 чернігівців, п’ятеро ніжинців та двоє прилучан, 29 жителів Бахмацького району. Ще по три особи одужали у Чернігівському та Срібнянському районах, по дві — у Бобровицькому, Борзнянському, Ічнянському, Козелецькому, Корюківському, Куликівському, Менському, Новгород-Сіверському, Носівському, Прилуцькому, Сосницькому та Сновському районах, по одній — в Городнянському районі, Коропському, Ніжинському, Ріпкинському та Семенівському. При цьому 13 перебували на лікуванні в закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 57 452 випадки захворювання COVID-19, з них:

– 55 620 пацієнтів одужали;

– 296 — лікуються амбулаторно;

– 79 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;

– 1358 летальних випадків;

– 99 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад півтори тисячі досліджень.