back

Шляхопровід через залізницю біля Прилук — у процесі реконструкції

22-06-2021 | 15:58

У жовтні минулого року шляхопровід через залізницю на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка закрили на повну реконструкцію. Старий міст був повністю розібраний. На сьогодні вже влаштована прогонова будова нового мосту. Підрядник готує об’єкт до влаштування шару гідроізоляції. Також проводить роботи з укріплення високих укосів мостової споруди, встановлює габіонні підпірні стінки. Новий шляхопровід через залізницю повністю відповідатиме сучасним вимогам безпеки дорожнього руху та транспортного навантаження.

Нагадуємо, що під час ремонтних робіт рух на згаданій ділянці дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка закритий.

Об'їзд місця виконання дорожніх робіт здійснюється за маршрутом:

- Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин (ділянка Прилуки - Монастирище);

- Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня (ділянка Монастирище - Ічня);

- Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки (ділянка Ічня - Ярова Білещина).

Крім шляхопроводу через залізницю біля Прилук, на трасі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка в процесі реконструкції ще три мости через р. Удай та міст через р. Лисогір. Зокрема, на мосту через Удай біля с. Манжосівка роботи майже завершені. На мосту через Удай біля с. Переволочна споруджується тимчасова об’їзна дорога.

Загалом у 2021 році на виконання програми Президента України "Велике будівництво" в Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення, капітально оновити 9 мостів, ще 5 мостів — реконструювати.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області